[Form id=”10″]

Formularz został przesłany pomyślnie.
Dopisz się
Dominikańska „Beczka” uchodzi za jedno z największych duszpasterstw akademickich w kraju. Duża liczebność studentów krakowskiego DDA stanowi źródło radości, ale wiąże się ona jednocześnie z ryzykiem utraty „domowego” charakteru wspólnoty.
Jubileusz może stać się doskonałą okazją do wielu spotkań po latach, odnowienia dawno wygasłych znajomości, zarówno z duszpasterzami, jak i beczkowiczami. Warto więc dobrze wykorzystać tę sposobność i dołożyć wszelkich starań, aby zmniejszyć anonimowość wśród gości Jubileuszu. Chcemy, byś znów – jak za dawnych lat – mógł spotkać w murach klasztoru przy Stolarskiej 12 swoich przyjaciół z czasów Duszpasterstwa. Serdecznie zachęcamy do wpisania się na okolicznościową listę obecności*. Dzięki niej poinformujesz swoich znajomych, że w październiku świętował będziesz wraz z nami urodziny Beczki. Może przyłączą się do nas?

Byłeś w Beczce? Przyjeżdzasz na Jubileusz?
Daj się odnaleźć –
Dopisz się
do „Listy obecności”.
*Biorąc pod uwagę, że niekiedy beczkowicze byli stabilniejszym elementem duszpasterstwa, niż sami duszpasterze, można zapisać się na listę przy nazwisku więcej, niż jednego z ojców.